آن چه بایستی درباره با دوربین مداربسته ارزان بها بدانید

امنیت آبنوس

کلیه ما با ضرورت خرید و نصب دوربین مدار بسته در ساختمان ها آشنا هستیم . اقتصاد جهانی رو به ترقی است و کلیه صاحبان کسب و عمل و همینطور مالکین ساختمان , در پی برقراری امنیت مالی و جانی برای خویش می‌باشند . هر هزینه ای که برای بالا بردن مرحله ایمنی ساختمان اختصاص یابد , به صرفه است . ضرر و زیان مالی و یا این که جانی که در اثر آسان انگاری واقعه بیفتد , جبران ناپذیر خواهد بود . امروزه پک های دوربین مدار بسته کیفیت خوب و ارزش های متنوع , در بازار عرضه می‌شوند . ما در‌این مقاله , تمام آن چه را که می بایست درباره‌ی دوربین های مداربسته ارزان ارزش بدانید را با شما میان میگذاریم .
آن چه بایستی درباره با دوربین مدار بسته ارزان ارزش بدانید

دوربین های مداربسته ارزان بها

امنیت آبنوس

در مقاله آنچه می بایست در رابطه بها سیستم های دوربین مدار بسته بدانید , به طور مفصل اطلاعاتی را در رابطه هزینه دوربین های مدار بسته ابلاغ کرده ایم . یکی‌از فاکتورهای حساس و تاثیرگذار در خرید دوربین های مداربسته , ارزش آن است . متاسفانه امروز وجود دوربین های مدار بسته ساخت چین با ارزش ذیل در مارکت دوربین برای فروش گذاشته می‌شوند . هنگامی یک مشتری , دوربین های مدا ربسته ای با بها زیر را در فروشگاه می بیند , تصمیم میگیرد که آن را خریداری نماید . از نظر او این دوربین مدار بسته کیفیت و سعی اضطراری را دارد؟ در پی به جواب این سوال می‌پردازیم .

تفاوت بین دوربین مداربسته ارزان بها و لاکچری

هر چه بها پکیج دوربین مدار بسته ای بیشتر باشد , قابلیت و امکان ها , امکانات جانبی و تکنولوژی آن توسعه یافته خیس میشود . به صورت نمونه کیفیت تصویر و قابلیت و امکان های دوربین مدار بسته زیر کانال , بیشتر از د وربین مداربسته آنالوگ است . ولی احتمالا بعضا از این امکان های توسعه یافته دوربین های مدار بسته , ضرورتی برای شما نداشته باشد . به صورت کلی انگیزه از خرید دوربین مدار بسته , در بها آن نقش بخش اعظم ای دارااست .

قابل ذکر است هر چه اتاق و فضاهای یک ساختمان بیشتر باشد , به خواسته پوشش کلیه فضاهای مو جود , تعداد دوربین مدار بسته بیشتری را حتمی است . هر چه تعداد دوربین مدار بسته مو جود در پک بیشتر باشد , بها بیشتر می گردد . دوربین هایی که امکان غلو تصویر و چرخش را دارا‌هستند , گران خیس میباشند البته میتوانند به جای یکسری دوربین مدار بسته معمولی , کاربرد داشته باشند .
۱ ) کیفیت و رنگ تصویر

عموما , کیفیت تصویر پک دوربین های مدار بسته ارزان بها , دوچندان معمولی و چه بسا ضعیف است . کیفیت تصویر در دوربین مدار بسته زیاد اساسی است , در‌صورتی‌که رزولوشن تصویر زیر باشد , قابلیت تشخیص رخ دزد و جزییاتی نظیر پلاک خودرو خلاف‌کار , وجود نخواهد داشت . برای مثال یک دوربین مدار بسته روءیت کرد در شب , بایستی بضاعت تصویر برداری در شب باکیفیت کیفیت عالی را داشته باشد . البته دوربین مدار بسته روءیت کرد در شبی که ارزان بها باشد , از تکنولوژی کهن استفاده می نماید , پرتو نور و روشنایی IR آن تلاش ضعیفی دارااست و مشکلات داخلی لنز داراست ; در سود رنگ و کیفیت آن زیر خواهد بود .
۲ ) کنتراست

یکی تفاوت های اکثر دوربین های مداربسته ارزان ارزش با دورربین های مداربسته توسعه یافته خیس در کنتراست تصویر است . معنی کنتراست , تفاوت رنگ بین روشن ترین و بدون نور ترین نقطه تصویر است . دوربین های بی آلایش فاقد امکان متعادل کردن فروغ می باشند . در شرایطی‌که منبع نوری علیه دوربین مدار بسته ارزان ارزش قرار بگیرد , تصویر تماما تیره خواهد شد . این مشخصه هنگامی دوربین مدار بسته مقابل پنجره یا این که در محل ورود نصب شود , خویش را نشان می‌دهد . نوروروشنایی خورشید هم در دوربین های مداربسته ارزان بها , در نیز پیچیده شده و تصویر غیر قابل فهم می گردد .

در صورت زیر تفاوت کیفیت تصویر بین یک دوربین توسعه یافته با یک دوربین مدار بسته ارزان ارزش مشخص و معلوم شده‌است .
تفاوت دوربین های مدار بسته ارزان بها و دوربین های  مدار بسته لوکس

امنیت آبنوس

ولی این دوربین های مداربسته ارزان بها برای بعضی کاربری ها دلخواه میباشند , اعم از این کاربری ها می شود به فضاهای کوچک , بدور از نور و روشنایی بدون واسطه خورشید و با روشنایی کافی اشاره نمود .
۳ ) اسباب جانبی

اسباب و اثاث متفاوتی نظیر فلش یو اس بی , هارد اکسترنال , یاد اینترنتی و … برای ذخیره تصاویر دوربین مدار بسته استفاده میگردند . در حالتی‌که از یاد اینترنتی برای ثبت تصاویر استعمال شود , قابلیت و امکان ذخیره نامحدود تصاویر هم میسر میشود . هر چه خاطر دوربین مدار بسته بیشتر شود , ارزش آن ارتقا مییابد . خاطر دوربین های مدار بسته ارزان ارزش محدودتر است و تصاویر را کیفیت خوب زیر ذخیره می نماید . در وضعیت معمول , از خاطر هایی استفاده میشود که تصاویر ۳ یا این که ۴ روزه را در خویش نگه می دارا هستند .
۴ ) سرویس ها بعداز فروش

یکی دیگر از تفاوت های دوربین های مدار بسته ارزان بها و لوکس , در سرویس ها بعداز نصب و ضمانت طومار آن است . نسبتاً همگی ما این تجربه را داریم که یک وسیله الکترونیکی را به قیمت مناسب خریده ایم , البته بعداز دوران کوتاهی مبتلا اختلال شده و کمپانی تولید کننده , مسوولیت تعمیر آن را برعهده نگرفته است . یک کدام از مزایای دوربین های مدار بسته دارای اعتبار , داشتن نمایندگی مجهز , سرویس ها نصب دوربین و ضمانت آن است . درصورتی که بخواهید یک دوربین مدار بسته را سوای امداد کارشناسان و به تنهایی نصب نمائید , در گیر ایراد خواهید شد . در موقعیت کلی چه بسا در‌حالتی که شایسته ترین برند دوربین مدار بسته را خریداری فرمایید , سوای داشتن نمایندگی دارای اعتبار و سرویس ها بعد از فروش , تلاش مناسب را نخواهد داشت .

کارشناسان کمپانی فروش دوربین مدار بسته پویابین سرویس ها متنوعی مانند پباده سازی و نصب دوربین های مدار بسته , اجرای دزدگیر قابلیت و امکان و هوشمند سازی ساختمان را انجام می دهند . متخصص ها این مجموعه امکانات دوربین های مدار بسته با برند دارای اعتبار را از میهن آلمان می دهند و با قیمت خوب در اختیار یوزرها قرار می دهند . از این رو به شما توصیه می‌کنیم گذشته از خرید دوربینهای مداربسته , با کارشناسان فروش پویابین مشورت کردن نمائید تا شایسته ترین دوربین های مدار بسته را با قیمتی مطلوب , خریداری فرمائید .

52 دیدگاه برای “آن چه بایستی درباره با دوربین مداربسته ارزان بها بدانید”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *