تصاویر ویدئوییِ دوربین های امنیتی HD

اینها آخرین ویدئوهای دوربین های امنیتی HD هستند که با استفاده از دوربین CCTV گرفته شده اند. تمامیِ این سیستم ها از آخرین دوربین های امنیتی HD که با استفاده از کابل های کواکسیال کار می کنند، استفاده می کنند. تمامی این دوربین ها از نوع مدل 4 کاره هستند، به این معنا که از حالت های ویدئوییِ AHD، HD-TV1، HDCVI و CCTV آنالوگ پشتیبانی می کنند. در حالت های AHD، HD-TVl و HDCVI این دوربین ها از رزولوشن 1080p پشتیبانی می کنند. در حالت آنالوگ (CVBS) هم از رزولوشن 960H (960 * 480) پشتیبانی می کنند.

امنیت آبنوس

دوربین مداربسته HD PTZ

PTZ-HD یک دوربین اچ دی 1080p پایه گردان است که از طریق کابل کواکسیال عملیات PTZ را کنترل می کند. برای برقراری ارتباط PTZ نیازی به کابل RS-485 اضافی نمی باشد.

 

دوربین مادون قرمز گنبدی HD

HD-Q3 یک دوربین امنیتی 1080p HD گنبدی است که می توان از آن در محیط های باز و بسته استفاده کرد. این دوربین ها به واسطه ی پایه ی چرخانی که دارند می توانند به راحتی به هر طرف بچرخند.

 

دوربین های HD بولت (دوربین هایی معمولا با بدنه ی استوانه ای شکل)

HD-Q7 یک دوربین بولت با قابلیت دید در شب مادون قرمز است. این دوربین در برابر شرایط آب و هوایی مختلف تحمل بالایی دارد.

 

نمایش از راه دور از طریق موبایل

تمامی دوربین هایی که در بالا به آن ها اشاره شد باید به یک DVR نظارتیِ iDVR-PRO متصل شوند. iDVR-PRO برنامه های نمایش از راه دورِ برجسته ای برای اندروید و آیفون دارد، به طوری که صاحبان شان می توانند فیلم های گرفته شده را از راه دور و از طریق اینترنت تماشا کنند.

 

اپلیکیشن اندروید موبایل

برای دیدن فیلم های گرفته شده توسط دوربین ها در محیط اپلیکیشن iDVR-PRO اندروید، این ویدئو را تماشا کنید. در اینجا فیلم ضبط شده (از راه دور) بر روی هارد دیسک DVR نشان داده شده است.

 

اپلیکیشن آیفون

ویدئویی که از راه دور ضبط شده و بر روی اپلیکیشن آیفون قابل مشاهده است را می توانید ببینید.