چگونه می توان ویدئوهای ۱۰۸۰p متعلق به یک دوربین مداربسته AHD را بر روی مانیتورهای متعدد نشان داد

این مقاله راه حلی را برای نمایش تصاویر ویدئویی HD متعلق به یک دوربین مداربسته بر روی تلویزیون ها و مانیتورهای متعدد معرفی می کند. دلیل انتخاب این موضوع این است که اخیرا من با کشیک یک کلیسا تماس داشتم که می خواست یک ویدئوی زنده از داخل سه اتاقی که در کلیسا بود داشته باشد.

امنیت آبنوس

راه حل مورد نظر نه تنها برای کلیسا بلکه در حوزه ی کسب و کارهای دیگر نیز بازدهی خوبی دارد. من این روش را برای مکان هایی مثل استودیوهای رقص، هتل ها، فروشگاه های بزرگ و بسیاری از کسب و کارهای دیگری که می خواهند تصویر زنده ای از یک دوربین HD CCTV بر روی مانیتورهای متعدد داشته باشند، پیشنهاد می کنم.

ویدئوهای ۱۰۸۰p متعلق به یک دوربین مداربسته AHD را بر روی مانیتورهای متعدد نشان دهید

این روش چگونه کار می کند؟

لطفا توجه داشته باشید که من از یک دوربین مداربسته HD-Q7 استفاده کرده ام، اما از هر کدام از دوربین هایی که در رنج ۱۰۸۰p AHD هستند نیز در این زمینه می توان استفاده کرد.

دوربین AHD به مبدل AHD-CV7 AHD to HDMI وصل می شود که این مبدل شما را قادر می سازد ویدئوهای خروجی ۱۰۸۰p را مستقیما بر روی یک مانیتور یا تلویزیون HDMI تماشا کنید.

از کابل های از پیش ساخته شده ی RG59 برای اتصال دوربین به ورودی BNC دستگاه AHD-CV7 استفاده می شود. این کابل ها کانکتورهای مذکر BNC را دارند که آن ها را قادر می سازد به خروجی مونث BNC دوربین و ورودی ویدئوی مونث موجود بر روی مبدل ویدئوی AHD وصل شوند.

به منظور نمایش ویدئوی زنده بر روی بیش از یک مانیتور، به یک اسپلیتر HDMI به ویدئو هم نیاز داریم. خروجی HDMI مبدل ویدئویی به ورودی HDMI سیستم CAT6 متصل می شود. در این مثال من از یک HDMI-TX4 چهار پورت استفاده کرده ام. HDMI-TX4 نه تنها به عنوان یک اسپلیتر HDMI چهار پورت عمل می کند، بلکه به شما اجازه می دهد سیگنال های HDMI را با استفاده از کابل CAT6 به هر تلویزیونی منتقل کنید. این روش بسیار راحت تر از کابل HDMI است. شما می توانید از کابل های CAT6 از پیش ساخته شده استفاده کنید.

در انتهای هر کابل CAT6 یک دریافت کننده ی ویدئوییِ HDMI وجود دارد. این دریافت کننده سیگنال ویدئوییِ CAT6 را به HDMI تبدیل می کند. دریافت کننده های HDMI نیاز به منبع تغذیه ندارند. انرژی توسط فرستنده ی موجود بر روی کابل CAT6 تامین می شود.
از کابل های استاندارد HDMI برای وصل کردن دریافت کننده ها به تلویزیون استفاده می شود.

حالا هر ۴ مانیتور یک ویدئوی زنده از دوربین های مدار بسته نشان می دهند.

از این سیستم می توان برای ارسال ویدئو به حداکثر چهار مانیتور با استفاده از کابل CAT6 استفاده کرد. شما نیز کلا می توانید از یک یا دو مانیتور استفاده کنید. هر زمان که بخواهید می توانید دریافت کننده یا مانیتور جدید دیگری (کلا حداکثر ۴ عدد) را به این سیستم اضافه کنید.

54 دیدگاه برای “چگونه می توان ویدئوهای ۱۰۸۰p متعلق به یک دوربین مداربسته AHD را بر روی مانیتورهای متعدد نشان داد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *