چگونه می توان یک دوربین امنیتی ۱۰۸۰p HD را به یک Tivo DVR وصل کرد

اخیرا یکی از مشتریان با من تماس گرفته تا در مورد چگونه وصل کردن یک دوربین امنیتی ۱۰۸۰p HD به یک Tivo DVR سوال کند. او مدیر یک تیم بیس بال کوچک بود و می خواست از یک دوربین امنیتی HD-Q7 که باید به طور دائم بر روی یکی از زمین های بیس بالش می بود استفاده می کرد. در حال حاضر او یک Tivo Roamio OTA DVR در زمین بیس بال دارد و به راحتی می تواند با آن کار کند، از اینرو او نمی خواهد از یک surveillance DVR به عنوان رکوردر استفاده کند.

امنیت آبنوس

من به این نتیجه رسیدم که دیگر سازمان های ورزشی احتمالا بخواهند از یک سیستم دوربین امنیتی AHD ارزان برای ضبط کردن بازی ورزشکاران شان استفاده کنند. از اینرو من آنچه که به این مربی توصیه کردم را ثبت کرده ام. لطفا به یاد داشته باشید که اگر می خواهید یک چنین سیستمی را راه اندازی کنید، ممکن است به جای استفاده از Tivo، بخواهید یک DVR نظارتی را به کار گیرید.

وصل کردن دوربین مداربسته AHD به Tivo DVR

خروجی HD-Q7 تصویر ویدئوییِ ۱۰۸۰p AHD است که با استفاده از یک کابل کواکسیال منتقل میشود. این خروجی به ورودی ویدئوی BNC متعلق به مبدل وصل می شود. شما می توانید از این کابل های RG59 jumper برای ایجاد اتصال بین دوربین و مبدل استفاده کنید.

خروجی HDMI مبدل ویدئو به ورودی HDMI دستگاه Tivo شما وصل می شود. شما می توانید در اینجا کابل های HDMI مناسبی را پیدا کنید.

لطفا در نظر داشته باشید که این دوربین های ۱۰۸۰p AHD کارکردشان فقط شبیه به HD-Q7 است.

در این سیستم محدودیتی برای دوربین های AHD وجود ندارد. ما نیز از مبدل های HD-TVI به HDMI و مبدل های HDCVI به HDMI پشتیبانی می کنیم که کارکردشان مانند سیستم هایی است که در بالا توضیح داده شد.

42 دیدگاه برای “چگونه می توان یک دوربین امنیتی ۱۰۸۰p HD را به یک Tivo DVR وصل کرد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *