کاربردهای دوربین مداربسته ضد آب

امنیت آبنوس

اگر قصد بالابردن ارزیابی امنیتی ساختمان و یا این که خرید و نصب دوربین مدار بسته در فضای گشوده را داشته باشید , حتما این سوال به ذهنتان می‌رسد که : آیا دوربین های مداربسته نصب شده در خارج ساختمان , درمقابل وضعیت جوی مقاوم می باشند یا این که نه؟ در آب و هوای ابری , کارکرد دوربین های مداربسته ای که بیرون از ساختمان نصب گردیده اند , با خلل مواجه می‌شود . این بدان شکل نیست که شما از نصب دوربین مداربسته در فضای گشوده دوری کنید , بلکه بایستی دوربین مداربسته ضدآب خریداری نمائید .

در صورتی‌که دوربین مداربسته ضدآب خریداری نمائید , به راحتی میتوانید بر امنیت فضای بیرونی ساختمان ارزیابی نمایید و نگران وضعیت متفاوت جوی و بارش باران نباشید . ما در‌این مقاله شمارا با دوربین مداربسته ضدآب آشنا میکنیم .

دانستنی های دوربین مداربسته ضدآب

امنیت آبنوس

آیا بیشتر دوربین های مداربسته ضدآب هستند؟

الزاما کلیه دوربین های مداربسته , ضدآب نیستند . شما نمی توانید از دوربین های مداربسته معمولی به خواسته ارزیابی بر فضای گشوده استفاده فرمایید . در‌حالتی که دوربین های مداربسته معمولی را خارج ساختمان نصب نمایید , در هنگام گردباد و بارش برف و باران مبتلا اختلال خواهید شد .
چرا می بایست دوربین مداربسته ضدآب خریداری کنیم؟

نصب دوربین مداربسته در فضای بیرونی ساختمان , به خواسته محافظت امنیت خانواده , ساختمان و اموال شما لازم است . با استفاده از دوربین مداربسته , شما می‌توانید بر تردد اشخاص محاسبه نمائید و در صورت وقوع جرم , از تصاویر دوربین مداربسته تحت عنوان گواهی استفاده فرمایید . در شرایطی‌که جرم یا این که سرقتی در حوالی محل معاش شما فیس داده باشد , حتما در فضای بیرونی منزل خویش , دوربین مداربسته نصب نمائید تا جلوی اتفاقات ناراحت کننده را بگیرید .

تحت عنوان یک استفاده کننده دوربین مداربسته , شما میخواهید که دوربین مداربسته در حالت متعدد آب و هوایی مقاوم باشد و مبتلا اختلال نشود . در حالتی‌که دوربین مداربسته , ضدآب نباشد در مواجهه با باران وخیم میگردد و تصاویر را ثبت نمی‌کند . هزینه تعمیر دوربین مداربسته هم مضاعف است و عمده گارانتی ها مشتمل بر تر شدن دوربین مداربسته نمی‌شوند . پیشنهاد می‌کنیم برای آنالیز بر فضاهای گشوده , حتما دوربین مداربسته ضدآب تنظیم نمایید .

به دلیل پباده سازی مقاوم بدنه دوربین در قبال عوامل فرنگی , بدنه این دوربین ها از کیفیت به مراتب بالاتری نسبت به بقیه دوربین ها برخوردار میباشند و قدمت اثرگذار دوربین در محیط های مرطوب یا این که دارنده گرد و غبار نسبت به دوربین های معمولی بیشتر میگردد .

اگر دوربین مداربسته , سایه بان داشته باشد , گشوده نیز بایستی دوربین مداربسته ضدآب خریداری کرد؟

در صورتیکه دوربین مداربسته را در ایوان یا این که زیر سایه بان نصب نمایید , احتمالا فکر کنید که نیازی به خرید دوربین مداربسته ضدآب نیست . این تصور غلط است . در گردباد های شدید , باد در جهت های متفاوت می وزد . درین موقعیت باد می‌تواند قطرات باران را در جهت های گوناگون دور از هم کرده و دوربین مداربسته را تر نماید . به این ترتیب چه بسا با وجود سایه بان , حتما از دوربین مداربسته ضدآب در فضاهای گشوده استفاده نمایید .
دوربین های مداربسته مختلف را آزمون نمایید

همانند دوربین های مداربسته معمولی , دوربین های مداربسته ضدآب هم اشکال و برند های مختلفی دارا هستند . قبلی از تصمیم گیری آخرین و خرید دوربین مداربسته , خصوصیت دوربین های مداربسته گوناگون را مطالعه نمائید و کیفیت تصویر آن‌ها را با نیز مقایسه نمائید تا خریدی رضایت بخش داشته باشید .
دوربین مدار بسته خویش را به دوربین مداربسته ضدآب تبدیل نمائید

در حالتی‌که دوربین مداربسته ای را خریداری نموده اید که ضد آب نیست , نگران نباشید . ضروری نیست میزان دارایی بیشتری صرف کرده و دوربین مداربسته ضدآب خریداری فرمائید و یا این که از نصب دوربین مداربسته در فضای گشوده صرف لحاظ فرمایید . قابلیت و امکان تبدیل دوربین مداربسته معمولی به دوربین مداربسته ضدآب موجود هست . به‌این خواسته بایستی عواملی را که منجر ضدآب بودن دوربین مداربسته میگردند , به آن طولانی تر فرمایید و به راحتی آن را در محیط گشوده نصب نمائید . از پند کارشناسان کارشناس برای تبدیل دوربین مداربسته معمولی به دوربین ضدآب استفاده نمائید .

آزمایش ضد آب دوربین مداربسته

برای آزمایش ضد آب بودن دوربین مداربسته به نسبت استاندارد IP از قانون ها خاص و معینی استفاده می گردد که هر یک فرآیند و راهبرد های خاص خویش را دارااست .

به صورت نمونه برای دوربین های مداربسته با استاندارد IP66 بعد از پوشاندن نصیب پشت دوربین ( نصیب نصب دوربین به دیوار و … ) آب را با فشار قادر و از جهت های متعدد در سمت دوربین می‌پاشند و اینکار نباید در سعی آن خللی تولید نماید .

سفارش میشود در شرایطی‌که که میزان دارایی شما اذن می‌دهد حتی‌د‌ر محیط های مسقف یا این که داخلی هم از دوربین مداربسته با استاندارد IP66 به بالا استفاده فرمائید . این دوربین ها در قبال عوامل فرنگی نظیر آب و گرد و غبار مقاومت بیشتری داشته و در صورت پیدایش نقص‌ درین محل ها هم احتمال فساد دوربین زیر میاید .
محل مطلوب برای نصب دوربین مداربسته ضدآب چه مکانی است؟

احتمال دارد این پرسش برای شما پیش بیاید که دوربین مداربسته ضدآب را کجا می بایست نصب کرد؟

محدودیتی برای محل نصب دوربین مداربسته ضدآب و کیفیت عالی نیست . با این وجود , در شرایطی‌که وضعیت زیر را در تعیین محل دوربین مداربسته ضدآب در لحاظ بگیرید , خوب تر است .

دوربین مداربسته ضدآب را در مکانی نصب نمائید که به راحتی بر تردد اشخاص ارزیابی داشته باشید .
در مکان هایی که اشیای لوکس نظیر ابزار , دستگاه چمن زنی , ماشین و… قراردارد , دوربین مداربسته ضدآب را نصب نمائید .
دوربین مداربسته ضدآب را در طول دلخواه نصب فرمائید . طول دلخواه , ارتفاعی است که دست اشخاص به دوربین نرسد و خرابکاران بضاعت و توان زخم زدن به آن را نداشته باشند . از سوی دیگر این طول نباید تا میزان ای بلند باشد قابلیت و امکان ثبت کار اشخاص را نداشته باشد .
دوربین مداربسته ضدآب را در جای خویش , سفت نصب فرمائید تا برعلیه باد و باران سیل‌آسا , زخم نبیند و در جای خویش مستحکم باقی بماند .
در شرایطی‌که در فرآیند نصب دوربین مداربسته ی بیرون از ساختمان با اختلال مواجه شدید , ناامید نشوید و با کارشناسان فنی تماس حاصل نمایید .

همانگونه که دیدید ما در‌این مقاله تلاش کردیم به سوالهای متداولی که راجع به دوربین مداربسته ضدآب موجود است , جواب دهیم . کارشناسان فروش کمپانی دوربین مداربسته پویابین مضاعف مجرب و کارشناس میباشند . سرویس ها مشورت کمپانی دوربین مداربسته پویابین به طور مجانی انجام میشود . به شما سفارش می‌کنیم گذشته از تصمیم گیری پایانی و خرید دوربین مداربسته , با کارشناسان کمپانی پویابین تماس حاصل نمایید و از پند آن‌ها استفاده فرمایید تا گزینش و خرید قابل قبولی داشته باشید .